Tommy Hilfiger Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

128

Tommy Hilfiger Banská Bystrica

Tommy Hilfiger Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Tommy Hilfiger v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Tommy Hilfiger Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Tommy Hilfiger, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Tommy Hilfiger Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Tommy Hilfiger Banská Bystrica.

Predajne Tommy Hilfiger Banská Bystrica

Módna spoločnosť Tommy Hilfiger prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Tommy Hilfiger v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Tommy Hilfiger sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Tommy Hilfiger sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Tommy Hilfiger Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Tommy Hilfiger v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Tommy Hilfiger Banská Bystrica.

Mapa Tommy Hilfiger Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Tommy Hilfiger Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Tommy Hilfiger ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Tommy Hilfiger Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Tommy Hilfiger Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Tommy Hilfiger Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Tommy Hilfiger sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Tommy Hilfiger Banská Bystrica

Tommy Hilfiger Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Tommy Hilfiger, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Tommy Hilfiger Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Tommy Hilfiger Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Tommy Hilfiger Banská Bystrica

Reklamácie Tommy Hilfiger Banská Bystrica

Vedúci predajne Tommy Hilfiger Banská Bystrica

Leták Tommy Hilfiger Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Tommy Hilfiger? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Tommy Hilfiger Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Tommy Hilfiger Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Tommy Hilfiger je návšteva ľubovoľnej predajne Tommy Hilfiger Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Tommy Hilfiger Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Tommy Hilfiger Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Tommy Hilfiger Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Tommy Hilfiger. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Tommy Hilfiger Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Tommy Hilfiger? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Tommy Hilfiger v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Tommy Hilfiger Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Tommy Hilfiger Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Tommy Hilfiger Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Tommy Hilfiger.

Hodnotenie a recenzie Tommy Hilfiger Banská Bystrica

Máte na Tommy Hilfiger Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Tommy Hilfiger a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Tommy Hilfiger Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár