Tommy Hilfinger Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

95

Tommy Hilfinger Banská Bystrica

Tommy Hilfinger Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Tommy Hilfinger v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Tommy Hilfinger Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Tommy Hilfinger, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Tommy Hilfinger Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Tommy Hilfinger Banská Bystrica.

Predajne Tommy Hilfinger Banská Bystrica

Módna spoločnosť Tommy Hilfinger prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Tommy Hilfinger v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Tommy Hilfinger sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Tommy Hilfinger sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Tommy Hilfinger Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Tommy Hilfinger v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Tommy Hilfinger Banská Bystrica.

Mapa Tommy Hilfinger Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Tommy Hilfinger Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Tommy Hilfinger ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Tommy Hilfinger Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Tommy Hilfinger Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Tommy Hilfinger Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Tommy Hilfinger sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Tommy Hilfinger Banská Bystrica

Tommy Hilfinger Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Tommy Hilfinger, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Tommy Hilfinger Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Tommy Hilfinger Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Tommy Hilfinger Banská Bystrica

Reklamácie Tommy Hilfinger Banská Bystrica

Vedúci predajne Tommy Hilfinger Banská Bystrica

Leták Tommy Hilfinger Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Tommy Hilfinger? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Tommy Hilfinger Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Tommy Hilfinger Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Tommy Hilfinger je návšteva ľubovoľnej predajne Tommy Hilfinger Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Tommy Hilfinger Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Tommy Hilfinger Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Tommy Hilfinger Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Tommy Hilfinger. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Tommy Hilfinger Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Tommy Hilfinger? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Tommy Hilfinger v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Tommy Hilfinger Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Tommy Hilfinger Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Tommy Hilfinger Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Tommy Hilfinger.

Hodnotenie a recenzie Tommy Hilfinger Banská Bystrica

Máte na Tommy Hilfinger Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Tommy Hilfinger a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Tommy Hilfinger Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár