TONI Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

86

TONI Banská Bystrica

TONI Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní TONI v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní TONI Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou TONI, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o TONI Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní TONI Banská Bystrica.

Predajne TONI Banská Bystrica

Módna spoločnosť TONI prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu TONI v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní TONI sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky TONI sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne TONI Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov TONI v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni TONI Banská Bystrica.

Mapa TONI Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne TONI Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka TONI ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny TONI Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne TONI Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní TONI Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne TONI sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu TONI Banská Bystrica

TONI Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke TONI, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu TONI Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom TONI Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie TONI Banská Bystrica

Reklamácie TONI Banská Bystrica

Vedúci predajne TONI Banská Bystrica

Leták TONI Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták TONI? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku TONI Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták TONI Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku TONI je návšteva ľubovoľnej predajne TONI Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták TONI Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták TONI Banská Bystrica?
V najnovšom letáku TONI Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky TONI. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu TONI Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní TONI? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne TONI v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni TONI Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou TONI Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou TONI Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní TONI.

Hodnotenie a recenzie TONI Banská Bystrica

Máte na TONI Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou TONI a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na TONI Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár