Vippi Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

104

Vippi Banská Bystrica

Vippi Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Vippi v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Vippi Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Vippi, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Vippi Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Vippi Banská Bystrica.

Predajne Vippi Banská Bystrica

Módna spoločnosť Vippi prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Vippi v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Vippi sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Vippi sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Vippi Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Vippi v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Vippi Banská Bystrica.

Mapa Vippi Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Vippi Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Vippi ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Vippi Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Vippi Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Vippi Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Vippi sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Vippi Banská Bystrica

Vippi Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Vippi, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Vippi Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Vippi Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Vippi Banská Bystrica

Reklamácie Vippi Banská Bystrica

Vedúci predajne Vippi Banská Bystrica

Leták Vippi Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Vippi? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Vippi Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Vippi Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Vippi je návšteva ľubovoľnej predajne Vippi Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Vippi Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Vippi Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Vippi Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Vippi. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Vippi Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Vippi? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Vippi v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Vippi Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Vippi Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Vippi Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Vippi.

Hodnotenie a recenzie Vippi Banská Bystrica

Máte na Vippi Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Vippi a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Vippi Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár