Wenger Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

81

Wenger Banská Bystrica

Wenger Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Wenger v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Wenger Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Wenger, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Wenger Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Wenger Banská Bystrica.

Predajne Wenger Banská Bystrica

Módna spoločnosť Wenger prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Wenger v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Wenger sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Wenger sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Wenger Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Wenger v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Wenger Banská Bystrica.

Mapa Wenger Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Wenger Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Wenger ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Wenger Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Wenger Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Wenger Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Wenger sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Wenger Banská Bystrica

Wenger Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Wenger, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Wenger Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Wenger Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Wenger Banská Bystrica

Reklamácie Wenger Banská Bystrica

Vedúci predajne Wenger Banská Bystrica

Leták Wenger Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Wenger? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Wenger Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Wenger Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Wenger je návšteva ľubovoľnej predajne Wenger Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Wenger Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Wenger Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Wenger Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Wenger. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Wenger Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Wenger? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Wenger v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Wenger Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Wenger Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Wenger Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Wenger.

Hodnotenie a recenzie Wenger Banská Bystrica

Máte na Wenger Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Wenger a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Wenger Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár