Wenko Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

104

Wenko Banská Bystrica

Wenko Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Wenko v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Wenko Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Wenko, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Wenko Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Wenko Banská Bystrica.

Predajne Wenko Banská Bystrica

Módna spoločnosť Wenko prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Wenko v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Wenko sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Wenko sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Wenko Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Wenko v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Wenko Banská Bystrica.

Mapa Wenko Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Wenko Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Wenko ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Wenko Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Wenko Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Wenko Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Wenko sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Wenko Banská Bystrica

Wenko Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Wenko, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Wenko Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Wenko Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Wenko Banská Bystrica

Reklamácie Wenko Banská Bystrica

Vedúci predajne Wenko Banská Bystrica

Leták Wenko Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Wenko? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Wenko Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Wenko Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Wenko je návšteva ľubovoľnej predajne Wenko Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Wenko Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Wenko Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Wenko Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Wenko. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Wenko Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Wenko? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Wenko v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Wenko Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Wenko Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Wenko Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Wenko.

Hodnotenie a recenzie Wenko Banská Bystrica

Máte na Wenko Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Wenko a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Wenko Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár