Zassenhaus Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

139

Zassenhaus Banská Bystrica

Zassenhaus Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Zassenhaus v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Zassenhaus Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Zassenhaus, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Zassenhaus Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Zassenhaus Banská Bystrica.

Predajne Zassenhaus Banská Bystrica

Módna spoločnosť Zassenhaus prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Zassenhaus v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Zassenhaus sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Zassenhaus sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Zassenhaus Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Zassenhaus v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Zassenhaus Banská Bystrica.

Mapa Zassenhaus Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Zassenhaus Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Zassenhaus ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Zassenhaus Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Zassenhaus Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Zassenhaus Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Zassenhaus sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Zassenhaus Banská Bystrica

Zassenhaus Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Zassenhaus, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Zassenhaus Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Zassenhaus Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Zassenhaus Banská Bystrica

Reklamácie Zassenhaus Banská Bystrica

Vedúci predajne Zassenhaus Banská Bystrica

Leták Zassenhaus Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Zassenhaus? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Zassenhaus Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Zassenhaus Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Zassenhaus je návšteva ľubovoľnej predajne Zassenhaus Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Zassenhaus Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Zassenhaus Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Zassenhaus Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Zassenhaus. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Zassenhaus Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Zassenhaus? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Zassenhaus v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Zassenhaus Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Zassenhaus Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Zassenhaus Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Zassenhaus.

Hodnotenie a recenzie Zassenhaus Banská Bystrica

Máte na Zassenhaus Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Zassenhaus a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Zassenhaus Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár