Zembla Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

101

Zembla Banská Bystrica

Zembla Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Zembla v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Zembla Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Zembla, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Zembla Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Zembla Banská Bystrica.

Predajne Zembla Banská Bystrica

Módna spoločnosť Zembla prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Zembla v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Zembla sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Zembla sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Zembla Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Zembla v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Zembla Banská Bystrica.

Mapa Zembla Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Zembla Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Zembla ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Zembla Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Zembla Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Zembla Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Zembla sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Zembla Banská Bystrica

Zembla Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Zembla, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Zembla Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Zembla Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Zembla Banská Bystrica

Reklamácie Zembla Banská Bystrica

Vedúci predajne Zembla Banská Bystrica

Leták Zembla Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Zembla? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Zembla Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Zembla Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Zembla je návšteva ľubovoľnej predajne Zembla Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Zembla Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Zembla Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Zembla Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Zembla. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Zembla Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Zembla? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Zembla v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Zembla Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Zembla Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Zembla Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Zembla.

Hodnotenie a recenzie Zembla Banská Bystrica

Máte na Zembla Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Zembla a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Zembla Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár