ZERO Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

151

ZERO Banská Bystrica

ZERO Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní ZERO v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní ZERO Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou ZERO, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o ZERO Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní ZERO Banská Bystrica.

Predajne ZERO Banská Bystrica

Módna spoločnosť ZERO prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu ZERO v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní ZERO sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky ZERO sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne ZERO Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov ZERO v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni ZERO Banská Bystrica.

Mapa ZERO Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne ZERO Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka ZERO ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny ZERO Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne ZERO Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní ZERO Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne ZERO sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu ZERO Banská Bystrica

ZERO Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke ZERO, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu ZERO Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom ZERO Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie ZERO Banská Bystrica

Reklamácie ZERO Banská Bystrica

Vedúci predajne ZERO Banská Bystrica

Leták ZERO Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták ZERO? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku ZERO Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták ZERO Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku ZERO je návšteva ľubovoľnej predajne ZERO Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták ZERO Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták ZERO Banská Bystrica?
V najnovšom letáku ZERO Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky ZERO. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu ZERO Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní ZERO? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne ZERO v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni ZERO Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou ZERO Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou ZERO Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní ZERO.

Hodnotenie a recenzie ZERO Banská Bystrica

Máte na ZERO Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou ZERO a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na ZERO Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár