Zerres Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

139

Zerres Banská Bystrica

Zerres Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Zerres v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Zerres Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Zerres, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Zerres Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Zerres Banská Bystrica.

Predajne Zerres Banská Bystrica

Módna spoločnosť Zerres prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Zerres v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Zerres sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Zerres sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Zerres Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Zerres v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Zerres Banská Bystrica.

Mapa Zerres Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Zerres Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Zerres ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Zerres Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Zerres Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Zerres Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Zerres sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Zerres Banská Bystrica

Zerres Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Zerres, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Zerres Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Zerres Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Zerres Banská Bystrica

Reklamácie Zerres Banská Bystrica

Vedúci predajne Zerres Banská Bystrica

Leták Zerres Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Zerres? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Zerres Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Zerres Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Zerres je návšteva ľubovoľnej predajne Zerres Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Zerres Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Zerres Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Zerres Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Zerres. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Zerres Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Zerres? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Zerres v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Zerres Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Zerres Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Zerres Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Zerres.

Hodnotenie a recenzie Zerres Banská Bystrica

Máte na Zerres Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Zerres a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Zerres Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár