ZIENER Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

114

ZIENER Banská Bystrica

ZIENER Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní ZIENER v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní ZIENER Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou ZIENER, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o ZIENER Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní ZIENER Banská Bystrica.

Predajne ZIENER Banská Bystrica

Módna spoločnosť ZIENER prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu ZIENER v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní ZIENER sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky ZIENER sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne ZIENER Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov ZIENER v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni ZIENER Banská Bystrica.

Mapa ZIENER Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne ZIENER Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka ZIENER ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny ZIENER Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne ZIENER Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní ZIENER Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne ZIENER sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu ZIENER Banská Bystrica

ZIENER Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke ZIENER, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu ZIENER Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom ZIENER Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie ZIENER Banská Bystrica

Reklamácie ZIENER Banská Bystrica

Vedúci predajne ZIENER Banská Bystrica

Leták ZIENER Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták ZIENER? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku ZIENER Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták ZIENER Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku ZIENER je návšteva ľubovoľnej predajne ZIENER Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták ZIENER Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták ZIENER Banská Bystrica?
V najnovšom letáku ZIENER Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky ZIENER. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu ZIENER Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní ZIENER? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne ZIENER v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni ZIENER Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou ZIENER Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou ZIENER Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní ZIENER.

Hodnotenie a recenzie ZIENER Banská Bystrica

Máte na ZIENER Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou ZIENER a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na ZIENER Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár