Ziiiro Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

101

Ziiiro Banská Bystrica

Ziiiro Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Ziiiro v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Ziiiro Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Ziiiro, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Ziiiro Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Ziiiro Banská Bystrica.

Predajne Ziiiro Banská Bystrica

Módna spoločnosť Ziiiro prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Ziiiro v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Ziiiro sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Ziiiro sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Ziiiro Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Ziiiro v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Ziiiro Banská Bystrica.

Mapa Ziiiro Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Ziiiro Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Ziiiro ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Ziiiro Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Ziiiro Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Ziiiro Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Ziiiro sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Ziiiro Banská Bystrica

Ziiiro Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Ziiiro, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Ziiiro Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Ziiiro Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Ziiiro Banská Bystrica

Reklamácie Ziiiro Banská Bystrica

Vedúci predajne Ziiiro Banská Bystrica

Leták Ziiiro Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Ziiiro? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Ziiiro Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Ziiiro Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Ziiiro je návšteva ľubovoľnej predajne Ziiiro Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Ziiiro Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Ziiiro Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Ziiiro Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Ziiiro. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Ziiiro Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Ziiiro? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Ziiiro v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Ziiiro Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Ziiiro Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Ziiiro Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Ziiiro.

Hodnotenie a recenzie Ziiiro Banská Bystrica

Máte na Ziiiro Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Ziiiro a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Ziiiro Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár