Zimmerli Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

100

Zimmerli Banská Bystrica

Zimmerli Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Zimmerli v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Zimmerli Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Zimmerli, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Zimmerli Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Zimmerli Banská Bystrica.

Predajne Zimmerli Banská Bystrica

Módna spoločnosť Zimmerli prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Zimmerli v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Zimmerli sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Zimmerli sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Zimmerli Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Zimmerli v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Zimmerli Banská Bystrica.

Mapa Zimmerli Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Zimmerli Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Zimmerli ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Zimmerli Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Zimmerli Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Zimmerli Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Zimmerli sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Zimmerli Banská Bystrica

Zimmerli Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Zimmerli, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Zimmerli Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Zimmerli Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Zimmerli Banská Bystrica

Reklamácie Zimmerli Banská Bystrica

Vedúci predajne Zimmerli Banská Bystrica

Leták Zimmerli Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Zimmerli? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Zimmerli Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Zimmerli Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Zimmerli je návšteva ľubovoľnej predajne Zimmerli Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Zimmerli Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Zimmerli Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Zimmerli Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Zimmerli. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Zimmerli Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Zimmerli? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Zimmerli v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Zimmerli Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Zimmerli Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Zimmerli Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Zimmerli.

Hodnotenie a recenzie Zimmerli Banská Bystrica

Máte na Zimmerli Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Zimmerli a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Zimmerli Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár