Zobha Banská Bystrica – predajne, otváracie hodiny, kontakt

116

Zobha Banská Bystrica

Zobha Banská BystricaOverte si dostupnosť značkových predajní Zobha v meste Banská Bystrica. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Zobha Banská Bystrica. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Zobha, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Zobha Banská Bystrica, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Zobha Banská Bystrica.

Predajne Zobha Banská Bystrica

Módna spoločnosť Zobha prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Zobha v meste Banská Bystrica, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Zobha sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Zobha sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Zobha Banská Bystrica môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Zobha v meste Banská Bystrica, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Zobha Banská Bystrica.

Mapa Zobha Banská Bystrica

Ak ste úspešne našli adresu predajne Zobha Banská Bystrica, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Zobha ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Zobha Banská Bystrica

Ak plánujete návštevu predajne Zobha Banská Bystrica, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Zobha Banská Bystrica, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Zobha sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Zobha Banská Bystrica

Zobha Banská BystricaHľadáte bližšie informácie o značke Zobha, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Zobha Banská Bystrica. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Zobha Banská Bystrica.

Obchodné oddelenie Zobha Banská Bystrica

Reklamácie Zobha Banská Bystrica

Vedúci predajne Zobha Banská Bystrica

Leták Zobha Banská Bystrica

Už ste si prezreli najnovší leták Zobha? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Zobha Banská Bystrica.

Ako a kde získať leták Zobha Banská Bystrica?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Zobha je návšteva ľubovoľnej predajne Zobha Banská Bystrica, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Zobha Banská Bystrica online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Zobha Banská Bystrica?
V najnovšom letáku Zobha Banská Bystrica môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Zobha. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Zobha Banská Bystrica
Navštívili ste už niektorú z predajní Zobha? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Zobha v meste Banská Bystrica. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Zobha Banská Bystrica nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Zobha Banská Bystrica

Ak máte skúsenosť s predajňou Zobha Banská Bystrica – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Zobha.

Hodnotenie a recenzie Zobha Banská Bystrica

Máte na Zobha Banská Bystrica otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Zobha a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Zobha Banská Bystrica otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár