Dizajnérska značka Medicine vám vyrazí dych!

2 588

Medicine je populárna svetová módna značka, ktorá je navrhnutá v spolupráci s mladými umelcami a jedinečnými kreatívnymi ľuďmi. Ide o módu, ktorú vytvárajú tí najlepší poľskí dizajnéri a umelci a niektoré ich kolekcie sú dokonca limitované. Medicine odráža vo svojej tvorbe okrem originality aj najnovšie módne trendy a pritom je úplne nositeľná.

Medicine Everyday Therapy 

Značku Medicine nájdete už aj na Slovensku a teší sa veru veľkej obľube. Originálne dizajnérske kúsky pre ženy, mužov a pre deti na vás čakajú v kamenných predajniach nákupných centier alebo si oblečenie tejto značky viete objednať aj online, prostredníctvom e-shopu. Okrem oblečenia tu nájdete aj rôzne doplnky, ktoré sú tiež samé o sebe jedinečnými kúskami. 

Ženská móda Medicine

Medicine je pre tých, ktorí sa neboja experimentovať, idú s najnovšími módnymi trendami a chcú sa prejaviť prostredníctvom módy. Vyskladajte si z rôznych kreatívnych kúskov outfit, ktorým ohúrite okolie a vyjadríte to, kým ste. 

Nakupovanie online

Naozaj jedinečné kúsky oblečenia značky Medicine, si môžete nakúpiť aj online. Eshop tejto značky je prehľadný a cítiť tu dotyk umelcov. Nájdete celý sortiment ponúkaného tovaru, pobočky ich predajní, ale aj aktuálne zľavy.

Aj na Slovensku si môžete online zadovážiť módne kúsky značky Medicine, a to prostredníctvom rôznych sprostredkovateľských portálov – answear.sk alebo glami.sk. Sú to prehľadné portály, kde si podľa množstva filtrov viete nájsť presne to, čo potrebujete. Medicine nevynímajúc. 

Medicine rozjasní váš deň

Mali ste už tú možnosť vidieť aktuálnu kolekciu tejto značky? Pretože Medicine je naozaj jedinečná a dych vyrážajúca móda, ktorá je tvorená v spolupráci s kreatívnymi umelcami. Moderná, svieža, jedinečná móda, ktorá osvieži a rozjasní aj ten najpochmúrnejší deň. Veď aj preto sa teší čoraz väčšej obľube u svojich zákazníkov. 

Medicine vie, že mladým patrí svet, a tak sa rozhodli oslovovať a motivovať mladých ľudí cez svoju módu. Trendy kúsky robia z ich sortimentu naozaj veľké lákadlo. Príďte sa o tom presvedčiť do niektorej z ich predajne, ktoré máme aj na Slovensku. Veď o tom svedčí aj ich logo: Medicine Everyday Therapy – terapia na každý deň. 

Pridať komentár