Nadčasová ZARA vo vašom meste

1 589

K jednej z najväčších spoločností, ktoré medzinárodne podnikajú vo svete módy, je jednoznačne ZARA. Tá patrí do skupiny Inditex, ktorá má pod sebou okrem ZARY aj iné zvučné módne značky.

Prvá kamenná predajňa bola otvorená v Španielsku v roku 1975 a odvtedy sa táto spoločnosť rozvíja na medzinárodných trhoch. Zara ponúka štýlový a elegantný sortiment oblečenia pre ženy, mužov a aj pre deti. A určite u nich nájdete aj štýlové a originálne doplnky, ktoré jednoznačne pozdvihnú váš outfit na svetovú úroveň.

Móda Zara

Prečo ZARA?

Hlavným cieľom tejto spoločnosti je prinášať zákazníkom módu, ktorá je atraktívna a kvalitná. Zara sa snaží, aby oblečenie, ktoré ponúkajú, bolo udržateľné. S ohľadom na prírodu a prostredie. Tieto produkty sú označené v Zare štítkom „Join Life“ a táto kolekcia označuje, že odev je vyrobený s minimálnym negatívnym dosahom na životné prostredie.

Dokonca aj ich predajne sú dizajnované a manažované tak, aby sa šetrilo na energiách. Šetria životné prostredie kde sa dá.

Zara má svoje predajne vo viac ako 78 štátoch a tie sú samozrejme umiestnené v tých najlepších lokalitách veľkomiest. Zara je módna značka, ktorá je naozaj známa široko ďaleko a neodolajú jej ani známe tváre či svetové topmodelky. Pretože ZARA je štýl!

Zara Slovensko – chystá sa otvorenie Zara Košice?

Módna značka ZARA je spoločnosťou, ktorá má svoju sieť predajní medzinárodne a dokonca aj na Slovensku. Niekoľko kamenných predajní Zara, kde si môžete obzrieť sortiment, ktorý ponúkajú, nájdete v našom hlavnom meste, v Bratislave. Predajne sú naozaj štýlové a nadčasové. Nové kamenné predajne Zara v Košiciach alebo iných mestách na Slovensku sa žiaľ zatiaľ nechystajú.

Zara je online

Na oficiálnej stránke ZARA nájdete naozaj mnoho zaujímavostí. V pohodlí domova si môžete online pozrieť ich ponuku oblečenia. Taktiež sa tam dozviete všetko o „Join Life“ – o tom, ako a z čoho sú vyrábané ich odevy. Nájdete tam informácie o aktuálnej kolekcii Zara, informácie o spoločnosti, ale aj kde sa nachádzajú ich predajne. Určite si však pozrite aj materskú stránku ich hlavnej spoločnosti Inditex, je to zaujímavé.

Jednoznačne ich začnite sledovať, na Instagrame alebo na Facebooku, pretože profil ZARA je naozaj pútavý, nadčasový a jedinečný. Nájdete tam vždy aktuálne informácie a svetové novinky, ktoré pre vás Zara chystá.

Pridať komentár