Do koľkých dní môžete vrátiť tovar v Gate?

20 093

Medzinárodná značka GATE sa zaoberá predajom módneho oblečenia a módnych doplnkov. Je to spoločnosť, ktorá vám ponúka módne kúsky pre ženy, mužov ale aj pre deti. Ponúka módne oblečenie v dostupných cenách, takže sa u nich ľahko a rýchlo oblečiete.

Na Slovensku nájdete niekoľko kamenných predajní, ktoré sa nachádzajú po celej krajine, ale tiež môžete nakupovať aj online.

Nakupovanie v GATE

Značka GATE je u nás pomerne známa. V ich sortimente nájdete klasické oblečenie na bežný deň, ale aj oblečenie na slávnostnejšie príležitosti. Ponúka cenovo dostupné oblečenie pre ženy, mužov aj deti, v rôznych konfekčných veľkostiach. Čo sa dnes už u máloktorej značky vidí. A taktiež ponúka široký sortiment doplnkového tovaru – topánky, kabelky, bižutériu,…

Pri kúpe akéhokoľvek tovaru, či už v kamennej predajni alebo online, si nezabudnite uchovať doklad o kúpe, pre prípad možnej reklamácie. A ako tovar reklamovať? Koľko času máte na vrátenie tovaru?

Predajňa Gate

Vrátenie tovaru

Ak vám zakúpený kúsok nesadol, alebo ste ho kúpili ako darček a nepáči sa, nezúfajte. Na vrátenie tovaru máte zo zákona 14 dní. Bez udania dôvodu. Tovar však musí byť v pôvodnom stave – to znamená, nesmie byť nosený ani poškodený. A predložiť musíte tiež doklad o jeho kúpe.

V predajniach GATE máte na vrátenie tovaru dokonca až 45 dní. Ale pre istotu si to overte priamo u nich, v predajni. Každá prevádzka má svoje interné pravidlá a podmienky a preto sa môže doba na vrátenie tovaru líšiť.

Vrátenie tovaru v kamennej predajni GATE nie je zložité – spíšu s vami reklamačný protokol a ak je tovar v 100%nom stave, peniaze vám vrátia. Takže pozor pri skúšaní oblečenia, aby ste ho neušpinili alebo dokonca nezatiahli alebo neroztrhli.

Vrátenie tovaru pri nákupe v eshope

Čo sa týka online nakupovania v eshope GATE, tovar môžete vrátiť do 14 dní od jeho zakúpenia. Taktiež si nezabudnite odložiť faktúru, ktorá vám s tovarom príde. Budete ju potrebovať pri reklamovaní oblečenia. Viac informácií o vrátení tovaru nájdete priamo v eshope.

Vrátenie tovaru v Gate

Ponuka GATE je naozaj široká. Oslovuje širokú verejnosť a to hlavne tým, že ponúka oblečenie jednoduchých strihov ale v rôznych konfekčných veľkostiach. Farebná škála oblečenia je tiež široká, takže osloví ako mladšie ročníky, tak aj dospelých.