Paco Romano Košice – ten správny oblek pre pánov

5 190

Paco Romano nie je len obyčajný obchod. Je to miesto, kde sa sny stávajú skutočnosťou! Elegantná pánska módna značka, ktorá sa pýši mužskou jedinečnosťou. Táto spoločnosť udáva pánske trendy už odjakživa a preto má spoločnosť svoju stálu ale hlavne spokojnú klientelu.

Obleky Paco Romano

Príjemný personál v Paco Romano, s tými najlepšími službami, sa postará o to, aby z vás bol elegán na počkanie a na tú správnu príležitosť. Či už hľadáte oblek na svadbu alebo na inú slávnostnú príležitosť, Paco Romano je tým správnym miestom, kde vám poradia.

Paco Romano – kvalita za rozumnú cenu

Paco Romano vám zaručí kvalitné oblečenie za zodpovedajúce ceny. Ich obleky patria k špičke na trhu a určite nie je čo ľutovať! Exkluzívne ručne šité dizajnové kúsky pritiahnu vašu pozornosť už pri vchode do predajne. Presvedčte sa o tom sami. Nebudete ľutovať.

Spoločnosť Paco Romano sa pýši tým, že udáva najnovšie pánske trendy na trhu. Cieľom je osloviť všetkých, ale podmienkou je – elegancia. Veď pri pohľade na tak dokonalého elegantného muža v obleku, sa nejednej žene podlomia kolená. No nie? 😊

Elegán na počkanie

Elegantné, ale zároveň praktické oblečenie na bežný deň, obleky a saká z rôznych materiálov, štýlové elegantné doplnky – to všetko ponúka predajňa Paco Romano v Košiciach.

Vďaka dokonalým strihom vám personál predajne vyhľadá oblek na mieru. Ba čo viac, oblečie vás celého. Nemusíte už zháňať žiadne doplnky a behať po ďalších obchodoch.

Paco Romano Košice

V Paco Romano nenájdete len obleky

V dizajnových a elegantných predajniach značky Paco Romano nájdete kompletný sortiment doplnkov pre pánov, ako sú: kravaty, manžetové gombíky, košele, opasky, či motýliky. Takže chlapov tam oblečú naozaj „od hlavy až po päty“.

Módne doplnky Paco Romano

Akcia 1 + 1 oblek Paco Romano zadarmo!

Okrem oblečenia pre pánov ponúka Paco Romano aj menší sortiment spoločenských šiat pre dámy. Spoločenské šaty na spoločenské udalosti, za priaznivé ceny. Dámy – určite si pozrite ich ponuku.
Dokonca majú sezónne akcie 1 + 1 ZADARMO (2 obleky za cenu jedného). Čo je skvelá akcia! Stačí len striehnuť a v pravú chvíľu sa vybrať nakupovať.