Nakupovanie cez e-shop značky Marks & Spencer

19 431

Marks & Spencer je známa britská značka, ktorá okrem oblečenia ponúka aj potreby do domácnosti, kozmetiku a dokonca aj potraviny. Táto značka má v očiach verejnosti rôzne názvy – Marks&Spencer, Mark and Spencer, M&S alebo len Marks. Tento brand prevádzkuje v súčastnosti asi 800 obchodov a asi polovica z nich je v ich materskej krajine – vo Veľkej Británii. Naozaj široký sortiment, ktorý táto značka ponúka, nájdete v množstve ich predajní po celom svete ale tiež si môžete tento tovar zakúpiť prostredníctvom e-shopu Marks and Spencer.

Ponuka e-shopu značky Marks & Spencer

Na e-shope tejto značky, tak ako aj v ich kamenných predajniach, nájdete striedmu anglickú módu v konzervatívnom štýle. Jednoducho je to Marks&Spencer. Online nakupovanie v pohodlí domova je fakt výhodou, pretože si môžete ich web prehliadať celé hodinky. Vzhľadom na ich širokú ponuku je to naozaj výhodou. Nemusíte tráviť celý deň v nákupnom centre.

Ponuka e-shopu značky Mark & Spencer

Na oficiálnej online stránke Marks&Spencer nájdete oblečenie, ktoré predávajú pod rôznymi podznačkami. Najznámejšie z nich sú:

  • The Indigo collection – značka určená pre ženy vo veku 18-25
  • Blue Harbour – móda určená pre pánov
  • Portfotio – je móda určená pre ženy vo veku 40-55 rokov, ktoré sa pohybujú vo svete biznisu
  • Babywear – je móda určená pre najmenších
  • Autograph – značka, ktorá ponúka oblečenie pre obe pohlavia (mužské aj ženské)

Marks & Spencer eshop vám okrem oblečenia ponúka aj dekorácie do domácnosti alebo dokonca aj potraviny. Potraviny, zaradené do ich ponuky, nesú hrdú britskú pečať. Online nakupovanie potravín je dnes čoraz viac obľúbené, tak smelo do toho.

Produkty Marks & Spencer

Marks & Spencer online nakupovanie na Slovensku

Zasielanie tovaru na Slovensko cez oficiálny eshop Marks & Spence však nefunguje. Ale Slováci si môžu produkty tejto značky zakúpiť online cez e-shop v Čechách na adrese https://www.marksandspencer.com/cz/. Prehľadné menu, široká ponuka, rozdelené do kategórií, atď. Už len sadnúť na gauč a prehliadať eshop Marks & Spencer. Príjemné nakupovanie.

Marks & Spencer online

A ozaj, aby sme nezabudli, na e-shope Marks&Spencer nájdete aj ich aktuálne zľavy, najnovšie ponuky, či rôzne iné skvelé akcie. A pri nákupe nad 950 Kč máte dopravu ZDARMA! To sa oplatí.