Ako postupovať pri vrátení tovaru v New Yorker

32 888

New Yorker je medzinárodná značka, ktorá má sieť nespočetných predajní. Keďže ponúka tovar, ktorý je prevažne vyrábaný ich spoločnosťou za naozaj výhodné ceny, má tisícky spokojných zákazníkov. New Yorker je módna značka pre mužov a ženy a ponúka naozaj kúsky aktuálnych módnych trendov.

New Yorker

Kde nakupovať?

Predajne značky New Yorker nájdete aj na Slovensku, a to hneď niekoľko desiatok týchto predajní. Prevažne sa nachádzajú v nákupných centrách, aby boli zákazníkom ľahko dostupné. Taktiež môžete nakupovať oblečenie tejto značky online, t.j. prostredníctvom ich oficiálneho e-shopu. Na vrátenie tovaru v New Yorker máte nárok v oboch prípadoch.

Ako vrátiť tovar v New Yorkeri?

New yorker - ako vrátiť tovar

Je jedno, akým spôsobom si módne oblečenie značky New Yorker nakupujete, či už v kamennej predajni alebo online, v každom prípade máte možnosť vrátenia tovaru. Ak vám nesadla veľkosť alebo ste daný kúsok kúpili ako darček a nehodí alebo nepáči sa, máte právo na vrátenie tovaru do 30 dní od jeho zakúpenia. A to bez udania dôvodu. Tovar však musí byť nenosený, nepoškodený, v pôvodnom stave a musíte pri jeho reklamácii predložiť doklad o jeho zakúpení. Ak tieto všetky kroky spĺňate, vaše vrátenie tovaru bude bezproblémové a rýchle.

Reklamácia tovaru cez New Yorker e-shop

Aj v prípade nakupovania online vám spoločnosť New Yorker dáva možnosť vrátenia tovaru. Ak si cez ich e-shop objednáte tovar a nesadla vám veľkosť, môžete ho vrátiť. Tovar však musí byť nepoškodený a nesmie byť nosený. Takže pozor pri skúšaní oblečenia. Inak vám peniaze za tovar v New Yorkeri pri reklamácii nevrátia.

Spokojnosť zákazníkov je prvoradá

V predajniach značky New Yorker sa denne vystriedajú tisícky zákazníkov. Pravidelne, niekoľkokrát do roka, vydávajú nové kolekcie oblečenia. V ponúkanom sortimente si je naozaj z čoho vyberať – či už podľa strihov, farieb, veľkostí alebo módnych trendov. Vyskladať si môžete akýkoľvek outfit, na akúkoľvek príležitosť.

New Yorker produkty

Nakupovanie v predajnej sieti New Yorker vás neomrzí. A ak ste v ich predajni ešte neboli, tak to najbližšie pri návšteve nákupného centra vo vašom meste urobte. A pozrite si ich najnovšiu kolekciu.