Carllos Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

208

Carllos Bratislava

Carllos BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Carllos v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Carllos Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Carllos, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Carllos Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Carllos Bratislava.

Predajne Carllos Bratislava

Módna spoločnosť Carllos prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Carllos v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Carllos sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Carllos sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Carllos Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Carllos v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Carllos Bratislava.

Mapa Carllos Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Carllos Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Carllos ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Carllos Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Carllos Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Carllos Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Carllos sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Carllos Bratislava

Carllos BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Carllos, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Carllos Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Carllos Bratislava.

Obchodné oddelenie Carllos Bratislava

Reklamácie Carllos Bratislava

Vedúci predajne Carllos Bratislava

Leták Carllos Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Carllos? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Carllos Bratislava.

Ako a kde získať leták Carllos Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Carllos je návšteva ľubovoľnej predajne Carllos Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Carllos Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Carllos Bratislava?
V najnovšom letáku Carllos Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Carllos. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Carllos Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Carllos? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Carllos v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Carllos Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Carllos Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Carllos Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Carllos.

Hodnotenie a recenzie Carllos Bratislava

Máte na Carllos Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Carllos a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Carllos Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár