Carpisa Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

2 074

Carpisa Bratislava

Carpisa BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Carpisa v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Carpisa Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Carpisa, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Carpisa Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Carpisa Bratislava.

Predajne Carpisa Bratislava

Módna spoločnosť Carpisa prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Carpisa v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Carpisa sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Carpisa sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Carpisa Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Carpisa v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Carpisa Bratislava.

Mapa Carpisa Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Carpisa Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Carpisa ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Carpisa Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Carpisa Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Carpisa Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Carpisa sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Carpisa Bratislava

Carpisa BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Carpisa, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Carpisa Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Carpisa Bratislava.

Obchodné oddelenie Carpisa Bratislava

Reklamácie Carpisa Bratislava

Vedúci predajne Carpisa Bratislava

Leták Carpisa Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Carpisa? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Carpisa Bratislava.

Ako a kde získať leták Carpisa Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Carpisa je návšteva ľubovoľnej predajne Carpisa Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Carpisa Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Carpisa Bratislava?
V najnovšom letáku Carpisa Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Carpisa. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Carpisa Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Carpisa? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Carpisa v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Carpisa Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Carpisa Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Carpisa Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Carpisa.

Hodnotenie a recenzie Carpisa Bratislava

Máte na Carpisa Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Carpisa a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Carpisa Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár