Carrera Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

215

Carrera Bratislava

Carrera BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Carrera v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Carrera Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Carrera, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Carrera Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Carrera Bratislava.

Predajne Carrera Bratislava

Módna spoločnosť Carrera prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Carrera v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Carrera sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Carrera sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Carrera Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Carrera v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Carrera Bratislava.

Mapa Carrera Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Carrera Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Carrera ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Carrera Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Carrera Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Carrera Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Carrera sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Carrera Bratislava

Carrera BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Carrera, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Carrera Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Carrera Bratislava.

Obchodné oddelenie Carrera Bratislava

Reklamácie Carrera Bratislava

Vedúci predajne Carrera Bratislava

Leták Carrera Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Carrera? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Carrera Bratislava.

Ako a kde získať leták Carrera Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Carrera je návšteva ľubovoľnej predajne Carrera Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Carrera Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Carrera Bratislava?
V najnovšom letáku Carrera Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Carrera. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Carrera Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Carrera? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Carrera v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Carrera Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Carrera Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Carrera Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Carrera.

Hodnotenie a recenzie Carrera Bratislava

Máte na Carrera Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Carrera a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Carrera Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár