Carry Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

194

Carry Bratislava

Carry BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Carry v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Carry Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Carry, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Carry Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Carry Bratislava.

Predajne Carry Bratislava

Módna spoločnosť Carry prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Carry v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Carry sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Carry sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Carry Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Carry v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Carry Bratislava.

Mapa Carry Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Carry Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Carry ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Carry Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Carry Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Carry Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Carry sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Carry Bratislava

Carry BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Carry, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Carry Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Carry Bratislava.

Obchodné oddelenie Carry Bratislava

Reklamácie Carry Bratislava

Vedúci predajne Carry Bratislava

Leták Carry Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Carry? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Carry Bratislava.

Ako a kde získať leták Carry Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Carry je návšteva ľubovoľnej predajne Carry Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Carry Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Carry Bratislava?
V najnovšom letáku Carry Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Carry. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Carry Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Carry? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Carry v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Carry Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Carry Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Carry Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Carry.

Hodnotenie a recenzie Carry Bratislava

Máte na Carry Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Carry a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Carry Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár