Diana Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

227

Diana Bratislava

Diana BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Diana v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Diana Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Diana, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Diana Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Diana Bratislava.

Predajne Diana Bratislava

Módna spoločnosť Diana prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Diana v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Diana sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Diana sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Diana Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Diana v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Diana Bratislava.

Mapa Diana Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Diana Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Diana ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Diana Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Diana Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Diana Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Diana sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Diana Bratislava

Diana BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Diana, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Diana Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Diana Bratislava.

Obchodné oddelenie Diana Bratislava

Reklamácie Diana Bratislava

Vedúci predajne Diana Bratislava

Leták Diana Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Diana? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Diana Bratislava.

Ako a kde získať leták Diana Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Diana je návšteva ľubovoľnej predajne Diana Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Diana Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Diana Bratislava?
V najnovšom letáku Diana Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Diana. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Diana Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Diana? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Diana v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Diana Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Diana Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Diana Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Diana.

Hodnotenie a recenzie Diana Bratislava

Máte na Diana Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Diana a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Diana Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár