Kastor Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

491

Kastor Bratislava

Kastor BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Kastor v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Kastor Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Kastor, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Kastor Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Kastor Bratislava.

Predajne Kastor Bratislava

Módna spoločnosť Kastor prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Kastor v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Kastor sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Kastor sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Kastor Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Kastor v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Kastor Bratislava.

Mapa Kastor Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Kastor Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Kastor ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Kastor Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Kastor Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Kastor Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Kastor sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Kastor Bratislava

Kastor BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Kastor, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Kastor Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Kastor Bratislava.

Obchodné oddelenie Kastor Bratislava

Reklamácie Kastor Bratislava

Vedúci predajne Kastor Bratislava

Leták Kastor Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Kastor? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Kastor Bratislava.

Ako a kde získať leták Kastor Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Kastor je návšteva ľubovoľnej predajne Kastor Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Kastor Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Kastor Bratislava?
V najnovšom letáku Kastor Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Kastor. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Kastor Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Kastor? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Kastor v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Kastor Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Kastor Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Kastor Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Kastor.

Hodnotenie a recenzie Kastor Bratislava

Máte na Kastor Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Kastor a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Kastor Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár