Karstadt Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

521

Karstadt Bratislava

Karstadt BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Karstadt v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Karstadt Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Karstadt, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Karstadt Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Karstadt Bratislava.

Predajne Karstadt Bratislava

Módna spoločnosť Karstadt prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Karstadt v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Karstadt sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Karstadt sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Karstadt Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Karstadt v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Karstadt Bratislava.

Mapa Karstadt Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Karstadt Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Karstadt ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Karstadt Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Karstadt Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Karstadt Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Karstadt sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Karstadt Bratislava

Karstadt BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Karstadt, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Karstadt Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Karstadt Bratislava.

Obchodné oddelenie Karstadt Bratislava

Reklamácie Karstadt Bratislava

Vedúci predajne Karstadt Bratislava

Leták Karstadt Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Karstadt? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Karstadt Bratislava.

Ako a kde získať leták Karstadt Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Karstadt je návšteva ľubovoľnej predajne Karstadt Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Karstadt Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Karstadt Bratislava?
V najnovšom letáku Karstadt Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Karstadt. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Karstadt Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Karstadt? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Karstadt v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Karstadt Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Karstadt Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Karstadt Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Karstadt.

Hodnotenie a recenzie Karstadt Bratislava

Máte na Karstadt Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Karstadt a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Karstadt Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár