Kaufhof Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

239

Kaufhof Bratislava

Kaufhof BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Kaufhof v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Kaufhof Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Kaufhof, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Kaufhof Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Kaufhof Bratislava.

Predajne Kaufhof Bratislava

Módna spoločnosť Kaufhof prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Kaufhof v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Kaufhof sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Kaufhof sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Kaufhof Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Kaufhof v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Kaufhof Bratislava.

Mapa Kaufhof Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Kaufhof Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Kaufhof ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Kaufhof Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Kaufhof Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Kaufhof Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Kaufhof sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Kaufhof Bratislava

Kaufhof BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Kaufhof, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Kaufhof Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Kaufhof Bratislava.

Obchodné oddelenie Kaufhof Bratislava

Reklamácie Kaufhof Bratislava

Vedúci predajne Kaufhof Bratislava

Leták Kaufhof Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Kaufhof? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Kaufhof Bratislava.

Ako a kde získať leták Kaufhof Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Kaufhof je návšteva ľubovoľnej predajne Kaufhof Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Kaufhof Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Kaufhof Bratislava?
V najnovšom letáku Kaufhof Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Kaufhof. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Kaufhof Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Kaufhof? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Kaufhof v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Kaufhof Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Kaufhof Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Kaufhof Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Kaufhof.

Hodnotenie a recenzie Kaufhof Bratislava

Máte na Kaufhof Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Kaufhof a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Kaufhof Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár