Kazar Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

371

Kazar Bratislava

Kazar BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Kazar v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Kazar Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Kazar, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Kazar Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Kazar Bratislava.

Predajne Kazar Bratislava

Módna spoločnosť Kazar prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Kazar v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Kazar sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Kazar sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Kazar Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Kazar v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Kazar Bratislava.

Mapa Kazar Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Kazar Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Kazar ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Kazar Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Kazar Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Kazar Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Kazar sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Kazar Bratislava

Kazar BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Kazar, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Kazar Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Kazar Bratislava.

Obchodné oddelenie Kazar Bratislava

Reklamácie Kazar Bratislava

Vedúci predajne Kazar Bratislava

Leták Kazar Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Kazar? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Kazar Bratislava.

Ako a kde získať leták Kazar Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Kazar je návšteva ľubovoľnej predajne Kazar Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Kazar Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Kazar Bratislava?
V najnovšom letáku Kazar Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Kazar. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Kazar Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Kazar? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Kazar v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Kazar Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Kazar Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Kazar Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Kazar.

Hodnotenie a recenzie Kazar Bratislava

Máte na Kazar Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Kazar a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Kazar Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár