Keds Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

274

Keds Bratislava

Keds BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Keds v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Keds Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Keds, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Keds Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Keds Bratislava.

Predajne Keds Bratislava

Módna spoločnosť Keds prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Keds v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Keds sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Keds sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Keds Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Keds v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Keds Bratislava.

Mapa Keds Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Keds Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Keds ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Keds Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Keds Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Keds Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Keds sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Keds Bratislava

Keds BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Keds, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Keds Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Keds Bratislava.

Obchodné oddelenie Keds Bratislava

Reklamácie Keds Bratislava

Vedúci predajne Keds Bratislava

Leták Keds Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Keds? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Keds Bratislava.

Ako a kde získať leták Keds Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Keds je návšteva ľubovoľnej predajne Keds Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Keds Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Keds Bratislava?
V najnovšom letáku Keds Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Keds. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Keds Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Keds? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Keds v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Keds Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Keds Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Keds Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Keds.

Hodnotenie a recenzie Keds Bratislava

Máte na Keds Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Keds a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Keds Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár