Kellys Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

308

Kellys Bratislava

Kellys BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Kellys v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Kellys Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Kellys, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Kellys Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Kellys Bratislava.

Predajne Kellys Bratislava

Módna spoločnosť Kellys prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Kellys v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Kellys sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Kellys sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Kellys Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Kellys v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Kellys Bratislava.

Mapa Kellys Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Kellys Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Kellys ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Kellys Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Kellys Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Kellys Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Kellys sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Kellys Bratislava

Kellys BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Kellys, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Kellys Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Kellys Bratislava.

Obchodné oddelenie Kellys Bratislava

Reklamácie Kellys Bratislava

Vedúci predajne Kellys Bratislava

Leták Kellys Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Kellys? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Kellys Bratislava.

Ako a kde získať leták Kellys Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Kellys je návšteva ľubovoľnej predajne Kellys Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Kellys Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Kellys Bratislava?
V najnovšom letáku Kellys Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Kellys. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Kellys Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Kellys? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Kellys v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Kellys Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Kellys Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Kellys Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Kellys.

Hodnotenie a recenzie Kellys Bratislava

Máte na Kellys Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Kellys a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Kellys Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár