Kenzo Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

438

Kenzo Bratislava

Kenzo BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Kenzo v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Kenzo Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Kenzo, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Kenzo Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Kenzo Bratislava.

Predajne Kenzo Bratislava

Módna spoločnosť Kenzo prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Kenzo v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Kenzo sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Kenzo sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Kenzo Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Kenzo v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Kenzo Bratislava.

Mapa Kenzo Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Kenzo Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Kenzo ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Kenzo Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Kenzo Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Kenzo Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Kenzo sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Kenzo Bratislava

Kenzo BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Kenzo, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Kenzo Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Kenzo Bratislava.

Obchodné oddelenie Kenzo Bratislava

Reklamácie Kenzo Bratislava

Vedúci predajne Kenzo Bratislava

Leták Kenzo Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Kenzo? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Kenzo Bratislava.

Ako a kde získať leták Kenzo Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Kenzo je návšteva ľubovoľnej predajne Kenzo Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Kenzo Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Kenzo Bratislava?
V najnovšom letáku Kenzo Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Kenzo. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Kenzo Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Kenzo? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Kenzo v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Kenzo Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Kenzo Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Kenzo Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Kenzo.

Hodnotenie a recenzie Kenzo Bratislava

Máte na Kenzo Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Kenzo a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Kenzo Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár