Kiehl’s Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

895

Kiehl's Bratislava

Kiehl's BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Kiehl's v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Kiehl's Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Kiehl's, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Kiehl's Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Kiehl's Bratislava.

Predajne Kiehl's Bratislava

Módna spoločnosť Kiehl's prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Kiehl's v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Kiehl's sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Kiehl's sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Kiehl's Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Kiehl's v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Kiehl's Bratislava.

Mapa Kiehl's Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Kiehl's Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Kiehl's ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Kiehl's Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Kiehl's Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Kiehl's Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Kiehl's sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Kiehl's Bratislava

Kiehl's BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Kiehl's, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Kiehl's Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Kiehl's Bratislava.

Obchodné oddelenie Kiehl's Bratislava

Reklamácie Kiehl's Bratislava

Vedúci predajne Kiehl's Bratislava

Leták Kiehl's Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Kiehl's? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Kiehl's Bratislava.

Ako a kde získať leták Kiehl's Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Kiehl's je návšteva ľubovoľnej predajne Kiehl's Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Kiehl's Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Kiehl's Bratislava?
V najnovšom letáku Kiehl's Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Kiehl's. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Kiehl's Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Kiehl's? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Kiehl's v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Kiehl's Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Kiehl's Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Kiehl's Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Kiehl's.

Hodnotenie a recenzie Kiehl's Bratislava

Máte na Kiehl's Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Kiehl's a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Kiehl's Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár