KIK Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

1 413

KIK Bratislava

KIK BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní KIK v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní KIK Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou KIK, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o KIK Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní KIK Bratislava.

Predajne KIK Bratislava

Módna spoločnosť KIK prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu KIK v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní KIK sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky KIK sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne KIK Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov KIK v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni KIK Bratislava.

Mapa KIK Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne KIK Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka KIK ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny KIK Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne KIK Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní KIK Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne KIK sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu KIK Bratislava

KIK BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke KIK, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu KIK Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom KIK Bratislava.

Obchodné oddelenie KIK Bratislava

Reklamácie KIK Bratislava

Vedúci predajne KIK Bratislava

Leták KIK Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták KIK? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku KIK Bratislava.

Ako a kde získať leták KIK Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku KIK je návšteva ľubovoľnej predajne KIK Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták KIK Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták KIK Bratislava?
V najnovšom letáku KIK Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky KIK. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu KIK Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní KIK? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne KIK v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni KIK Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou KIK Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou KIK Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní KIK.

Hodnotenie a recenzie KIK Bratislava

Máte na KIK Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou KIK a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na KIK Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár