KIKO Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

1 013

KIKO Bratislava

KIKO BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní KIKO v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní KIKO Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou KIKO, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o KIKO Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní KIKO Bratislava.

Predajne KIKO Bratislava

Módna spoločnosť KIKO prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu KIKO v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní KIKO sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky KIKO sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne KIKO Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov KIKO v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni KIKO Bratislava.

Mapa KIKO Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne KIKO Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka KIKO ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny KIKO Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne KIKO Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní KIKO Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne KIKO sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu KIKO Bratislava

KIKO BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke KIKO, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu KIKO Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom KIKO Bratislava.

Obchodné oddelenie KIKO Bratislava

Reklamácie KIKO Bratislava

Vedúci predajne KIKO Bratislava

Leták KIKO Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták KIKO? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku KIKO Bratislava.

Ako a kde získať leták KIKO Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku KIKO je návšteva ľubovoľnej predajne KIKO Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták KIKO Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták KIKO Bratislava?
V najnovšom letáku KIKO Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky KIKO. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu KIKO Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní KIKO? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne KIKO v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni KIKO Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou KIKO Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou KIKO Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní KIKO.

Hodnotenie a recenzie KIKO Bratislava

Máte na KIKO Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou KIKO a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na KIKO Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár