Kothai Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

274

Kothai Bratislava

Kothai BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Kothai v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Kothai Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Kothai, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Kothai Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Kothai Bratislava.

Predajne Kothai Bratislava

Módna spoločnosť Kothai prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Kothai v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Kothai sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Kothai sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Kothai Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Kothai v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Kothai Bratislava.

Mapa Kothai Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Kothai Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Kothai ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Kothai Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Kothai Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Kothai Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Kothai sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Kothai Bratislava

Kothai BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Kothai, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Kothai Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Kothai Bratislava.

Obchodné oddelenie Kothai Bratislava

Reklamácie Kothai Bratislava

Vedúci predajne Kothai Bratislava

Leták Kothai Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Kothai? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Kothai Bratislava.

Ako a kde získať leták Kothai Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Kothai je návšteva ľubovoľnej predajne Kothai Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Kothai Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Kothai Bratislava?
V najnovšom letáku Kothai Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Kothai. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Kothai Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Kothai? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Kothai v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Kothai Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Kothai Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Kothai Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Kothai.

Hodnotenie a recenzie Kothai Bratislava

Máte na Kothai Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Kothai a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Kothai Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár