Lexington Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

270

Lexington Bratislava

Lexington BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Lexington v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Lexington Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Lexington, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Lexington Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Lexington Bratislava.

Predajne Lexington Bratislava

Módna spoločnosť Lexington prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Lexington v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Lexington sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Lexington sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Lexington Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Lexington v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Lexington Bratislava.

Mapa Lexington Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Lexington Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Lexington ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Lexington Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Lexington Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Lexington Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Lexington sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Lexington Bratislava

Lexington BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Lexington, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Lexington Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Lexington Bratislava.

Obchodné oddelenie Lexington Bratislava

Reklamácie Lexington Bratislava

Vedúci predajne Lexington Bratislava

Leták Lexington Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Lexington? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Lexington Bratislava.

Ako a kde získať leták Lexington Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Lexington je návšteva ľubovoľnej predajne Lexington Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Lexington Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Lexington Bratislava?
V najnovšom letáku Lexington Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Lexington. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Lexington Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Lexington? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Lexington v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Lexington Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Lexington Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Lexington Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Lexington.

Hodnotenie a recenzie Lexington Bratislava

Máte na Lexington Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Lexington a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Lexington Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár