Lexx Moda Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

262

Lexx Moda Bratislava

Lexx Moda BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Lexx Moda v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Lexx Moda Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Lexx Moda, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Lexx Moda Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Lexx Moda Bratislava.

Predajne Lexx Moda Bratislava

Módna spoločnosť Lexx Moda prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Lexx Moda v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Lexx Moda sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Lexx Moda sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Lexx Moda Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Lexx Moda v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Lexx Moda Bratislava.

Mapa Lexx Moda Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Lexx Moda Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Lexx Moda ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Lexx Moda Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Lexx Moda Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Lexx Moda Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Lexx Moda sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Lexx Moda Bratislava

Lexx Moda BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Lexx Moda, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Lexx Moda Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Lexx Moda Bratislava.

Obchodné oddelenie Lexx Moda Bratislava

Reklamácie Lexx Moda Bratislava

Vedúci predajne Lexx Moda Bratislava

Leták Lexx Moda Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Lexx Moda? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Lexx Moda Bratislava.

Ako a kde získať leták Lexx Moda Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Lexx Moda je návšteva ľubovoľnej predajne Lexx Moda Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Lexx Moda Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Lexx Moda Bratislava?
V najnovšom letáku Lexx Moda Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Lexx Moda. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Lexx Moda Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Lexx Moda? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Lexx Moda v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Lexx Moda Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Lexx Moda Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Lexx Moda Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Lexx Moda.

Hodnotenie a recenzie Lexx Moda Bratislava

Máte na Lexx Moda Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Lexx Moda a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Lexx Moda Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár