Li Parie Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

259

Li Parie Bratislava

Li Parie BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Li Parie v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Li Parie Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Li Parie, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Li Parie Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Li Parie Bratislava.

Predajne Li Parie Bratislava

Módna spoločnosť Li Parie prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Li Parie v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Li Parie sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Li Parie sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Li Parie Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Li Parie v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Li Parie Bratislava.

Mapa Li Parie Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Li Parie Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Li Parie ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Li Parie Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Li Parie Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Li Parie Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Li Parie sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Li Parie Bratislava

Li Parie BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Li Parie, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Li Parie Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Li Parie Bratislava.

Obchodné oddelenie Li Parie Bratislava

Reklamácie Li Parie Bratislava

Vedúci predajne Li Parie Bratislava

Leták Li Parie Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Li Parie? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Li Parie Bratislava.

Ako a kde získať leták Li Parie Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Li Parie je návšteva ľubovoľnej predajne Li Parie Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Li Parie Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Li Parie Bratislava?
V najnovšom letáku Li Parie Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Li Parie. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Li Parie Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Li Parie? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Li Parie v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Li Parie Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Li Parie Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Li Parie Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Li Parie.

Hodnotenie a recenzie Li Parie Bratislava

Máte na Li Parie Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Li Parie a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Li Parie Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár