Lidia Kalita Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

378

Lidia Kalita Bratislava

Lidia Kalita BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Lidia Kalita v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Lidia Kalita Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Lidia Kalita, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Lidia Kalita Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Lidia Kalita Bratislava.

Predajne Lidia Kalita Bratislava

Módna spoločnosť Lidia Kalita prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Lidia Kalita v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Lidia Kalita sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Lidia Kalita sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Lidia Kalita Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Lidia Kalita v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Lidia Kalita Bratislava.

Mapa Lidia Kalita Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Lidia Kalita Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Lidia Kalita ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Lidia Kalita Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Lidia Kalita Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Lidia Kalita Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Lidia Kalita sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Lidia Kalita Bratislava

Lidia Kalita BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Lidia Kalita, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Lidia Kalita Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Lidia Kalita Bratislava.

Obchodné oddelenie Lidia Kalita Bratislava

Reklamácie Lidia Kalita Bratislava

Vedúci predajne Lidia Kalita Bratislava

Leták Lidia Kalita Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Lidia Kalita? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Lidia Kalita Bratislava.

Ako a kde získať leták Lidia Kalita Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Lidia Kalita je návšteva ľubovoľnej predajne Lidia Kalita Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Lidia Kalita Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Lidia Kalita Bratislava?
V najnovšom letáku Lidia Kalita Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Lidia Kalita. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Lidia Kalita Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Lidia Kalita? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Lidia Kalita v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Lidia Kalita Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Lidia Kalita Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Lidia Kalita Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Lidia Kalita.

Hodnotenie a recenzie Lidia Kalita Bratislava

Máte na Lidia Kalita Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Lidia Kalita a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Lidia Kalita Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár