Lindex Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

859

Lindex Bratislava

Lindex BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Lindex v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Lindex Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Lindex, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Lindex Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Lindex Bratislava.

Predajne Lindex Bratislava

Módna spoločnosť Lindex prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Lindex v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Lindex sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Lindex sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Lindex Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Lindex v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Lindex Bratislava.

Mapa Lindex Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Lindex Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Lindex ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Lindex Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Lindex Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Lindex Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Lindex sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Lindex Bratislava

Lindex BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Lindex, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Lindex Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Lindex Bratislava.

Obchodné oddelenie Lindex Bratislava

Reklamácie Lindex Bratislava

Vedúci predajne Lindex Bratislava

Leták Lindex Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Lindex? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Lindex Bratislava.

Ako a kde získať leták Lindex Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Lindex je návšteva ľubovoľnej predajne Lindex Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Lindex Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Lindex Bratislava?
V najnovšom letáku Lindex Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Lindex. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Lindex Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Lindex? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Lindex v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Lindex Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Lindex Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Lindex Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Lindex.

Hodnotenie a recenzie Lindex Bratislava

Máte na Lindex Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Lindex a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Lindex Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár