Met Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

355

Met Bratislava

Met BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Met v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Met Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Met, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Met Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Met Bratislava.

Predajne Met Bratislava

Módna spoločnosť Met prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Met v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Met sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Met sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Met Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Met v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Met Bratislava.

Mapa Met Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Met Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Met ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Met Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Met Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Met Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Met sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Met Bratislava

Met BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Met, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Met Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Met Bratislava.

Obchodné oddelenie Met Bratislava

Reklamácie Met Bratislava

Vedúci predajne Met Bratislava

Leták Met Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Met? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Met Bratislava.

Ako a kde získať leták Met Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Met je návšteva ľubovoľnej predajne Met Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Met Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Met Bratislava?
V najnovšom letáku Met Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Met. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Met Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Met? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Met v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Met Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Met Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Met Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Met.

Hodnotenie a recenzie Met Bratislava

Máte na Met Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Met a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Met Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár