Mim Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

365

Mim Bratislava

Mim BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Mim v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Mim Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Mim, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Mim Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Mim Bratislava.

Predajne Mim Bratislava

Módna spoločnosť Mim prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Mim v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Mim sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Mim sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Mim Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Mim v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Mim Bratislava.

Mapa Mim Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Mim Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Mim ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Mim Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Mim Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Mim Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Mim sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Mim Bratislava

Mim BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Mim, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Mim Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Mim Bratislava.

Obchodné oddelenie Mim Bratislava

Reklamácie Mim Bratislava

Vedúci predajne Mim Bratislava

Leták Mim Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Mim? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Mim Bratislava.

Ako a kde získať leták Mim Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Mim je návšteva ľubovoľnej predajne Mim Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Mim Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Mim Bratislava?
V najnovšom letáku Mim Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Mim. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Mim Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Mim? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Mim v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Mim Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Mim Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Mim Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Mim.

Hodnotenie a recenzie Mim Bratislava

Máte na Mim Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Mim a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Mim Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár