MILATE Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

271

MILATE Bratislava

MILATE BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní MILATE v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní MILATE Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou MILATE, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o MILATE Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní MILATE Bratislava.

Predajne MILATE Bratislava

Módna spoločnosť MILATE prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu MILATE v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní MILATE sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky MILATE sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne MILATE Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov MILATE v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni MILATE Bratislava.

Mapa MILATE Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne MILATE Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka MILATE ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny MILATE Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne MILATE Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní MILATE Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne MILATE sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu MILATE Bratislava

MILATE BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke MILATE, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu MILATE Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom MILATE Bratislava.

Obchodné oddelenie MILATE Bratislava

Reklamácie MILATE Bratislava

Vedúci predajne MILATE Bratislava

Leták MILATE Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták MILATE? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku MILATE Bratislava.

Ako a kde získať leták MILATE Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku MILATE je návšteva ľubovoľnej predajne MILATE Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták MILATE Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták MILATE Bratislava?
V najnovšom letáku MILATE Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky MILATE. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu MILATE Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní MILATE? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne MILATE v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni MILATE Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou MILATE Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou MILATE Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní MILATE.

Hodnotenie a recenzie MILATE Bratislava

Máte na MILATE Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou MILATE a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na MILATE Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár