Millefiori Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

458

Millefiori Bratislava

Millefiori BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Millefiori v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Millefiori Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Millefiori, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Millefiori Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Millefiori Bratislava.

Predajne Millefiori Bratislava

Módna spoločnosť Millefiori prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Millefiori v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Millefiori sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Millefiori sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Millefiori Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Millefiori v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Millefiori Bratislava.

Mapa Millefiori Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Millefiori Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Millefiori ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Millefiori Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Millefiori Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Millefiori Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Millefiori sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Millefiori Bratislava

Millefiori BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Millefiori, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Millefiori Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Millefiori Bratislava.

Obchodné oddelenie Millefiori Bratislava

Reklamácie Millefiori Bratislava

Vedúci predajne Millefiori Bratislava

Leták Millefiori Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Millefiori? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Millefiori Bratislava.

Ako a kde získať leták Millefiori Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Millefiori je návšteva ľubovoľnej predajne Millefiori Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Millefiori Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Millefiori Bratislava?
V najnovšom letáku Millefiori Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Millefiori. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Millefiori Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Millefiori? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Millefiori v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Millefiori Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Millefiori Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Millefiori Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Millefiori.

Hodnotenie a recenzie Millefiori Bratislava

Máte na Millefiori Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Millefiori a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Millefiori Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár