Million X Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

285

Million X Bratislava

Million X BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Million X v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Million X Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Million X, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Million X Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Million X Bratislava.

Predajne Million X Bratislava

Módna spoločnosť Million X prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Million X v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Million X sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Million X sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Million X Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Million X v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Million X Bratislava.

Mapa Million X Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Million X Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Million X ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Million X Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Million X Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Million X Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Million X sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Million X Bratislava

Million X BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Million X, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Million X Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Million X Bratislava.

Obchodné oddelenie Million X Bratislava

Reklamácie Million X Bratislava

Vedúci predajne Million X Bratislava

Leták Million X Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Million X? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Million X Bratislava.

Ako a kde získať leták Million X Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Million X je návšteva ľubovoľnej predajne Million X Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Million X Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Million X Bratislava?
V najnovšom letáku Million X Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Million X. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Million X Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Million X? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Million X v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Million X Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Million X Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Million X Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Million X.

Hodnotenie a recenzie Million X Bratislava

Máte na Million X Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Million X a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Million X Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár