MILO Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

294

MILO Bratislava

MILO BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní MILO v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní MILO Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou MILO, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o MILO Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní MILO Bratislava.

Predajne MILO Bratislava

Módna spoločnosť MILO prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu MILO v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní MILO sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky MILO sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne MILO Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov MILO v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni MILO Bratislava.

Mapa MILO Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne MILO Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka MILO ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny MILO Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne MILO Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní MILO Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne MILO sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu MILO Bratislava

MILO BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke MILO, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu MILO Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom MILO Bratislava.

Obchodné oddelenie MILO Bratislava

Reklamácie MILO Bratislava

Vedúci predajne MILO Bratislava

Leták MILO Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták MILO? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku MILO Bratislava.

Ako a kde získať leták MILO Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku MILO je návšteva ľubovoľnej predajne MILO Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták MILO Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták MILO Bratislava?
V najnovšom letáku MILO Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky MILO. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu MILO Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní MILO? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne MILO v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni MILO Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou MILO Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou MILO Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní MILO.

Hodnotenie a recenzie MILO Bratislava

Máte na MILO Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou MILO a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na MILO Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár