Mimi Holliday Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

267

Mimi Holliday Bratislava

Mimi Holliday BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Mimi Holliday v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Mimi Holliday Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Mimi Holliday, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Mimi Holliday Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Mimi Holliday Bratislava.

Predajne Mimi Holliday Bratislava

Módna spoločnosť Mimi Holliday prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Mimi Holliday v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Mimi Holliday sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Mimi Holliday sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Mimi Holliday Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Mimi Holliday v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Mimi Holliday Bratislava.

Mapa Mimi Holliday Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Mimi Holliday Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Mimi Holliday ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Mimi Holliday Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Mimi Holliday Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Mimi Holliday Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Mimi Holliday sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Mimi Holliday Bratislava

Mimi Holliday BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Mimi Holliday, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Mimi Holliday Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Mimi Holliday Bratislava.

Obchodné oddelenie Mimi Holliday Bratislava

Reklamácie Mimi Holliday Bratislava

Vedúci predajne Mimi Holliday Bratislava

Leták Mimi Holliday Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Mimi Holliday? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Mimi Holliday Bratislava.

Ako a kde získať leták Mimi Holliday Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Mimi Holliday je návšteva ľubovoľnej predajne Mimi Holliday Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Mimi Holliday Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Mimi Holliday Bratislava?
V najnovšom letáku Mimi Holliday Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Mimi Holliday. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Mimi Holliday Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Mimi Holliday? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Mimi Holliday v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Mimi Holliday Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Mimi Holliday Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Mimi Holliday Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Mimi Holliday.

Hodnotenie a recenzie Mimi Holliday Bratislava

Máte na Mimi Holliday Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Mimi Holliday a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Mimi Holliday Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár