Penti Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

363

Penti Bratislava

Penti BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Penti v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Penti Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Penti, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Penti Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Penti Bratislava.

Predajne Penti Bratislava

Módna spoločnosť Penti prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Penti v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Penti sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Penti sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Penti Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Penti v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Penti Bratislava.

Mapa Penti Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Penti Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Penti ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Penti Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Penti Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Penti Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Penti sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Penti Bratislava

Penti BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Penti, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Penti Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Penti Bratislava.

Obchodné oddelenie Penti Bratislava

Reklamácie Penti Bratislava

Vedúci predajne Penti Bratislava

Leták Penti Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Penti? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Penti Bratislava.

Ako a kde získať leták Penti Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Penti je návšteva ľubovoľnej predajne Penti Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Penti Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Penti Bratislava?
V najnovšom letáku Penti Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Penti. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Penti Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Penti? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Penti v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Penti Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Penti Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Penti Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Penti.

Hodnotenie a recenzie Penti Bratislava

Máte na Penti Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Penti a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Penti Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár