Perfetto Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

362

Perfetto Bratislava

Perfetto BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Perfetto v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Perfetto Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Perfetto, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Perfetto Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Perfetto Bratislava.

Predajne Perfetto Bratislava

Módna spoločnosť Perfetto prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Perfetto v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Perfetto sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Perfetto sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Perfetto Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Perfetto v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Perfetto Bratislava.

Mapa Perfetto Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Perfetto Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Perfetto ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Perfetto Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Perfetto Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Perfetto Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Perfetto sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Perfetto Bratislava

Perfetto BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Perfetto, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Perfetto Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Perfetto Bratislava.

Obchodné oddelenie Perfetto Bratislava

Reklamácie Perfetto Bratislava

Vedúci predajne Perfetto Bratislava

Leták Perfetto Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Perfetto? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Perfetto Bratislava.

Ako a kde získať leták Perfetto Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Perfetto je návšteva ľubovoľnej predajne Perfetto Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Perfetto Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Perfetto Bratislava?
V najnovšom letáku Perfetto Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Perfetto. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Perfetto Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Perfetto? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Perfetto v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Perfetto Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Perfetto Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Perfetto Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Perfetto.

Hodnotenie a recenzie Perfetto Bratislava

Máte na Perfetto Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Perfetto a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Perfetto Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár